جستجوی طرح در همیاری روستا

شما در حال مشاهده نسخه آزمایشی سامانه همیاری روستا هستید
نسخه آزمایشی سامانه همیاری روستا

۱. مقدمه

این توافق نامه حقوق متقابل و الزامات “ما” یعنی سرمایه گذاری روناک و “شما” به عنوان کاربر را در هنگام عضویت و استفاده از خدمات ما تعیین می کند. برخی از مقررات نسبت به همه اعضا در سرمایه گذاری روناک اعمال می شود در حالیکه سایر مقررات تنها زمانی در مورد شما صدق میکند که به عنوان کار آفرین، سرمایه گذار و یا حامی در سیستم حضور دارید. لطفاً این شرایط را با دقت مطالعه کنید. ما قویا به شما توصیه می کنیم که یک نسخه چاپی یا الکترونیکی آن را برای ارجاعات بعدی نزد خود نگه دارید.

۲. رابطه با سایر توافق نامه ها

تمامی این توافق نامه ها و سایر توافق نامه هایی که به استفاده شما از این وب سایت مربوط شده و ممکن است در مراحل مختلف با آنها برخورد کنید، به صورت هماهنگ و همراستا با یکدیگر تدوین شده و باید به صورت جمعی خوانده و تفسیر شوند. تمامی این توافق نامه ها بیش از اینکه شرایط تکنیکی استفاده از وب سایت را مشخص کند، تعیین کننده شرایط حاکم بر روابط شما با سرمایه گذاری روناک، به هنگام استفاده از این وب سایت است.

۳. تغییر یا اصلاح توافقنامه

با گذشت زمان این توافقنامه ممکن است که بنا به دلایلی چون تغییر قوانین حقوقی یا هر دلیل دیگری مورد بازبینی واصلاح قرارگیرد. درصورت انجام چنین کاری ما نسخه جدید را روی وب سایت قرار خواهیم داد و با استفاده شما از خدمات سایت فرض خواهیم کرد که شما موافقت خود را نسبت به شروط آن اعلام نموده اید و این در حالیست که هنوز به موارد حقوقی و قانونی مندرج در توافقنامه قبلی نیز پایبند هستید. در صورت وجود تفاوت یا تعارض میان نسخه قدیم و جدید، نسخه جدید ملاک عمل خواهد بود مگر اینکه صریحا به گونه دیگری در وب سایت ذکر شود.

۴. عضویت در وب سایت

تمامی افرادی که آمادگی لازم برای ورود و درک شرایط استفاده از خدمات را دارند می توانند در سرمایه گذاری روناک عضو شوند. این کاربران از این طریق اطلاعات را آگاهانه ثبت کرده و تایید می کنند که کاملا صحیح، معتبر و دقیق است. افراد فقط یک بار می توانند عضو سرمایه گذاری روناک شوند پس بهتر است یک حساب کاربری دیگر با ایمیل دیگر و یا اطلاعات متفاوتی ایجاد نکنند.

۵. قواعد رفتاری اعضا

به عنوان شرایط استفاده از وب سایت، شما تعهد می نمایید تا از سایت در مواردی که با توجه به اصول سایت و قانون ممنوع است استفاده نکنید. این وب سایت و سرویس آن فقط برای استفاده شخصی شما طراحی شده است. شما مسئول تمام فعالیت هایی هستید که درارتباط با خدمات این وب سایت انجام میدهید. مضافا اینکه به عنوان شرایط استفاده از وب سایت:

شما قبول می کنید تا از گذاشتن مطالبی که مبتذل، مستهجن، خشن و شامل هر نوع اعمال ناخوشایند دیگر باشد، خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از گذاشتن هر گونه مطالبی که ناقض حقوق کپی رایت، مالکیت معنوی و یا علایم تجاری باشد خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از گذاشتن مطالبی که به نوعی به اعتبار اشخاص ثالث یا سرمایه گذاری روناک لطمه میزند خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از گذاشتن مطالب خلاف واقع و نادرست و تقلب آمیز خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از سایت به روش های نادرست و غیرقانونی شامل مطالب افترا آمیز، موهن، رسوا کننده، تهدید آمیز، یا اطلاعات خصوصی بدون اجازه شخص مورد نظر یا گذاشتن مواردی که با احساسات وعواطف فردی در تقابل است خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از گذاشتن مطالب ناسنجیده، تبلیغات بدون مجوز یا هرز نامه های زنجیره ای خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا از تولید و طراحی و ایجاد هر گونه ویروس، نرم افزار نفوذی یا سایر کد های مضر در جهت ایجاد مزاحمت و خسارت به هرگونه برنامه نرم افزاری و سخت افزاری یا ارتباطاتی و یا دسترسی به اطلاعات مرتبط با سرمایه گذاری روناک یا شخص ثالثی خودداری نمایید.

شما قبول می کنید تا هویت هیچ شخص یا گروهی شامل هر یک از کارمندان یا نمایندگان سرمایه گذاری روناک را جعل نکنید.

شما قبول می کنید تا هیچ مرحله اطلاعاتی و یا امنیتی را که شامل قوانین مالکیت فکری یا محدودیت تولید مجدد یک مضمون است را دور نزنید.

۶. فرآیند ایجاد یک صفحه برای ایده و یا کسب و کار

به منظور استفاده از خدمات سرمایه گذاری روناک شما ملزم هستید فرم های خاصی را تکمیل کنید. پس از ثبت نام فرمی به شما نمایش داده خواهد شد تا بتوانید اطلاعات دقیق تری در خصوص ایده، کسب وکار و یا پروژه جذب سرمایه (مقدار جذب سرمایه، درصدی از سرمایه قابل ارائه) خود ارائه کنید. در هنگام ایجاد صفحه اختصاصی، شما با عنوان مدیر و رهبر تیم شناخته خواهید شد، این بدان معناست که شما اصلی ترین شخص حاضر در پروژه خواهید بود. بعد از تکمیل نمودن فرم های مرتبط ما پروژه شما را مرور خواهیم کرد. هدف این بازبینی و مرور این است تا در یابیم آیا پروژه شما داری استاندارد های ارائه از طریق سرمایه گذاری روناک است و آیا همه اجزای لازم آن شفاف و روشن میباشد. بعد از این مرحله ما ممکن است که از شما بخواهیم تا نسبت به ایجاد اصلاحاتی در پروژه خود اقدام کرده و یا اطلاعاتی را به آن بیافزایید. در صورتی که اطلاعات ایده، کسب وکار و یا پروژه شما توسط ما تایید شد صفحه ای در سایت به آن اختصاص پیدا خواهد کرد که سایر کاربران، منتور ها و سرمایه گذاران میتوانند آن را مشاهده کنند.

۷. خاتمه عضویت

اگر شما دیگر تمایلی به عضویت در سرمایه گذاری روناک نداشته باشید، میتوانید با دادن اطلاعیه به ما به عضویت خود خاتمه دهید. در عین حال سرمایه گذاری روناک نیز می تواند به عضویت شما به هر دلیلی یا حتی بدون دلیل پایان دهد. به طور کلی اگر ما به اطلاعاتی دست یابیم که نشان دهد شما دارای استاندارد های لازم برای عضویت در سرمایه گذاری روناک نیستید، این عضویت به حالت تعلیق در خواهد آمد. از سوی دیگر اگر شما پروژه ای را ایجاد نمودید که در زمان فسخ یا تعلیق عضویت شما هنوز فعال است، آن پروژه خاتمه یافته تلقی خواهد شد.

۸. استانداردهای کیفیت پلتفرم

از طریق این تفاهم نامه شما تضمین می کنید که تمامی محتویات ارایه شده بوسیله شما درسایت سرمایه گذاری روناک دارای استانداردهای زیر شده می باشد:

تمام موارد و اطلاعات لازم را در بر میگیرد.

در یک قالب و شکل تخصصی ارایه میگردد.

شامل اظهارات نادرست نباشند.

اطلاعات محرمانه را در بر نگیرد.

شامل اطلاعات واضح، شفاف، روشن و دقیق باشد.

دیدگاه کامل و دقیقی از شرکت ارائه کند.

دیدگاه کامل و دقیقی از سوددهی شرکت و افزایش سرمایه بدهد.

دیدگاه کامل و دقیقی از مربیان، سرمایه گذاران و اعضای تیم بدهد.

صفحه اصلی شرکت و پروژه در سرمایه گذاری روناک همواره به روز شده باشند.

موسسان و اعضای تیم پروفایل کاملی داشته باشند.

از گرامر، جمع بندی و تلفظ درستی برخوردار باشد.

۹. حقوق مالکیت معنوی

کلیه حقوق مالکیت فکری و معنوی وب سایت متعلق به سرمایه گذاری روناک است. محتوا، هر گونه متن، گرافیک، لوگو، آیکون، کلیپ صوتی و تصویری و هر گونه اطلاعات در مالکیت سرمایه گذاری روناک می باشد و این یعنی باز نشر آنها تنها با ذکر منبع قابل انجام است.

۱۰. سرمایه گذاری و حمایت

به محض ورود شما به وب سایت، می توانید کسب و کار های مختلف را که آمادگی خود را برای سرمایه پذیری اعلام کرده اند را ببینید. در ابتدا خلاصه ای از اطلاعات مربوط به این کسب و کار ها نمایش داده می شود و شما می توانید با یک کلیک به اطلاعات بیشتر در خصوص این کسب و کار های دسترسی داشته باشید. این پروژه ها توسط کارآفرینانی که عضو سرمایه گذاری روناک هستند ایجاد شده اند. سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری روناک به این صورت است که سرمایه های ارسال شده تا زمانی که پروژه در زمان تعیین شده به هدف مورد نظر برسد به شرکت سرمایه پذیر انتقال نخواهد یافت. در این مدت زمان، سرمایه شما قابلیت برگشت را دارد اما وقتی که پروسه تکمیل شد و سرمایه انتقال یافت دیگر این بازگشت ممکن نخواهد بود. لازم به ذکر است که در صورت لغو سرمایه گذاری کل مبلغ را دریافت نخواهید کرد. سرمایه گذاری روناک ۵ درصد از مبلغ شما را به منظور جبران خدمات و پوشش هزینه های اجرایی معامله و مالیات و سایر هزینه ها کسر می نماید. ما هر یک از پروژه های موجود در پلتفرم را بر اساس قوانین کشور ایران مرور می کنیم اما به دلیل ضعف زیر ساخت های موجود تایید و صحت مدارک، ما مسوولیت اظهارات خلاف واقع یا ارایه مدارک جعلی یا نادقیق و ناکافی را بر عهده نمی گیریم و در صورتی که سرمایه گذاری روناک یک پروژه را تایید نماید این بدان معنا نیست که سرمایه گذاری روی آن را تضمین می کند. پس از مرور پروژه شما ممکن است بخواهید مبالغی را سرمایه گذاری نمایید. ابتدا باید در مورد میزان این مبلغ تصمیم بگیرید، قدم بعدی برای شما این خواهد بود که خود را برای مفاد و شروط موافقتنامه سرمایه گذاری آماده کنید. شروط این موافقتنامه سرمایه گذاری، رابطه سرمایه گذار را با سرمایه پذیر و سرمایه معین می کند. شما می توانید چندین بار در کسب و کار مورد علاقه خود سرمایه گذاری نمایید. به منظور انجام این کار باید پروسه فوق الذکر را که شامل امضا موافقتنامه جدید است را تکرار نمایید.

۱۱. شرایط کلی و عمومی سرمایه گذاری

این تصمیم شخصی شما است که چه مقدار پول می خواهید سرمایه گذاری کنید.

شما تحت قوانین داخلی کشور مسئول مقدار سرمایه ای هستید که می گذارید.

توجه کنید که سرمایه گذاری روناک دلال و معامله گر نیست و نمی تواند به شما در خصوص مسایل سرمایه گذاری مشاوره دهد.

از سرمایه گذاری روناک برای خدمات بازار و مارکت سرویس نمی توان استفاده کرد.

شما منحصرا مسئول ارتباط با ما هستید و هر گونه تاخیر یا کوتاهی در این ارتباط به مسئولیت شماست.

سرمایه گذاری روناک نمی تواند از برخی حوزه های کسب وکارها در پروسه سرمایه گذاری جمعی پشتیبانی کند. از جمله آنها می توان به شرکت هایی که پیشنهاد سرمایه گذاری روی اسلحه، تجهیزات نظامی، تنباکو، سیگار و ... می کنند نام برد. ما همچنین نمی توانیم از شرکت هایی که به طور مشابه در زمینه سرمایه گذاری جمعی فعالیت می کنند حمایت و پشتیبانی نماییم.

سرمایه گذاری روناک به هیچ وجه تکمیل و بالا رفتن ارزش سرمایه ای و درآمد یک کسب وکار را تضمین نمی کند.

۱۲. مالیات

کاربران به صورت مستقل باید با توجه به قوانین مالیاتی کشور نسبت به پرداخت های این دیون اقدام نمایند. به علاوه، شما ممکن است با قوانین و قواعد مالیاتی خاصی در حوزه ای که در حال سرمایه گذاری روی آن هستید روبرو باشید. بنابر این، رویکرد شما به این حوزه و موارد مالیاتی و پر کردن اطلاعات مربوط به آن در حیطه مسوولیت خودتان خواهد بود.

۱۳. کارآفرینان

کارآفرینان میتوانند به صورت هم زمان پروژه خود را ایجاد کرده و روی سایر پروژه های مورد علاقه نیز سرمایه گذاری کنند. اما لازم است بدانید در هرکدام از موارد مجموعه مقررات و قواعد مربوط به آن بخش به صورت جداگانه در خصوص شما صادق خواهدبود. لازم به ذکر است که استفاده از خدمات سرمایه پذیری برای کارآفرینان در سرمایه گذاری روناک رایگان نیست. این هزینه مساوی با ۵ درصد مبلغی است که در صورت موفقیت پروژه دریافت خواهند کرد.

اگر سوالاتی در مورد شرایط استفاده از خدمات داشتید یا علاقمند به ارائه پیشنهاداتی هستید لطفا از طریق info@ronakinvest.com با ما در ارتباط باشید.